NB II: A Gyirmót a győzelem, a Szpari a vereség útjára tért vissza - eredmények

Két nyeretlen mérkőzés után ismét nyert a Gyirmót, amely 3-1-re múlta felül a Mosonmagyaróvárt Nagy Patrik mesterhármasának köszönhetően, a gólokból kettőt 11-esből szerzett. Az MTK-tól elszenvedett vereség után a Békéscsaba már két góllal is vezetett a Szentlőrinc ellen, is, ám a lila-fehérek az utolsó 15 percben két gólt is kaptak, így csak egy pontot szereztek (2-2). A Nyíregyháza az edzőváltás után legutóbb nyert, ám most ismét pont nélkül maradt Tiszakécskén (1-0). A Soroksár és az ETO nem bírt egymással, igaz, a győriek a 91. percben 11-est lőhettek, Babati büntetőjét azonban Holczer megfogta (0-0). Ezek tehát az NB II 5. fordulójának 17.30-kor kezdődő találkozóinak végeredményei.
Budai László 2022. augusztus 21., vasárnap 19:27
Szerző: Budai László 2022. augusztus 21., vasárnap 19:27