Hiába szerzett gyors vezetést az ETO FC Győr Békéscsabán és őrizte is azt egészen a 93. percig, egy szöglet utáni fejessel pontot tudott szerezni végül a lila-fehér gárda.
Merkantil Bank NB II, 18. forduló:
Békéscsaba – ETO FC Győr 1-1 (Tóth D. 94., ill. Lovrencsics B. 3.)
Korábban:
Siófok – Vác 2-0 (Szakály D. 6., Magasföldi 86.)
Szolnok – Nyíregyháza 0-1 (Hornyák 59.)
Soroksár – Ajka 1-0 (Korozmán 43.)
Dorog – Duna Aszfalt Tiszakécske 1-2 (Lénárth 89., ill. Gréczi 4., Puskás 56.)
Budaörs – Kazincbarcika 3-1 (Horváth E. 3., Zsidai 55., 80., ill. Lukács 90.)
Olvastad már?

NB II: Az edzőváltás óta hibátlan a Szpari, először duplázott a válogatott játékos - eredmények
A Nyíregyháza második meccsét is megnyerte, mióta edzőt váltott, a Siófok is magabiztosan tartotta otthon a három pontot, a Lipcsei Péter vezette Soroksár pedig zsinórban második sikerét aratta. Az NB II-ben egy meccsen két gólt még soha nem szerzett, korábbi magyar válogatott középpályás, Zsidai László duplájának is köszönhetően nyert a Budaörs.
Elolvasom
Később:
17:00: Csákvár – Vasas FC
17:00: Gyirmót – Budafok
17:00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia – MTK Budapest
Átigazolások

MTK
Kölcsönadás
Az MTK Budapest és a HR-Rent Kozármisleny közötti együttműködés keretében az NB III-as együttes támadója, Ebot Martin a héten csatlakozik a mislenyiek keretéhez.

Légiósok
Szabics Imre
A német Augsburgtól távozó és az egyiptomi Al Ahly SC-hez szerződő Szabics Imre maga kérte, hogy bontsák fel a szerződését a Bundesliga-klubnál. (Augsburger Allgemeine)

Ózd-Sajóvölgye
Elek Ákos nem marad edző
Az Ózd-Sajóvölgye NB III-as csapatát csak a téli szünetig vette át Elek Ákos, aki továbbra is sportigazgatóként képzeli el jövőjét, edzői babérokra nem törne. (BOON)