NB II: Futács mesterhármasával fordított, majd gázolt az MTK - eredmények

Az MTK Budapest 0-2 után is visszajött a meccsbe vasárnap, de a PMFC, a Siófok, az Ajka és az újonc Kazincbarcika is győzött hazai pályán.
Dudás Gábor 2022. augusztus 14., vasárnap 21:20
Szerző: Dudás Gábor 2022. augusztus 14., vasárnap 21:20

Merkantil Bank NB II, 3. forduló:

MTK Budapest – Dorog 5-2 (Futács 29., 36., 67. – a másodikat 11-esből, Németh K. 76., Kovácsréti 86., ill. Szerencsi 11., Szedlár 17.) – piros lap: Barna G. (Dorog, 79.)

PMFC – Mosonmagyaróvár 2-1 (Harsányi 24., Czingráber 28. – öngól, ill. Nagy Z. 71.)

Siófok – Nyíregyháza 1-0 (Horváth P. 1.)

Ajka – Kozármisleny 4-2 (Jagodics B. 18., Szarka 22, 74.. – az elsőt 11-esből, Gaál 76., ill. Vajda 10., Horváth D. 43.)

Kazincbarcika – Budafok 2-1 (Kállai 17., Pálinkás 85. ill. Vaszicsku 87.)

NB II: Megvan a Diósgyőr első győzelme és a Gyirmót első veresége - eredmények
A Haladás nyerte a nyugati rangadót, a Soroksár pedig úgy maradt veretlen, hogy a 96. percben egyenlített 11-esből. Ez történt vasárnap késő délután az NB II-ben.
Haladás
Új edző a kispadon
A bajnoki hajrában Bosnjak Predrag és stábja irányítja a szakmai munkát Szombathelyen.
NB I
Luka Gojkovic
Ügynöke szerint két NB I-es klub is le szeretné igazolni a Javor-Matis támadó középpályását, Luka Gojkovic, azt azonban cáfolta, hogy az egyik csapat az Újpest lenne.