Szűcs Lajos helyett a folytatásban Kostorják Zsolt lesz a másodosztályban szereplő Kaposvár kapusedzője.
Hivatalos oldalán jelentette be a csakfoci.hu korábbi értesülését a másodosztályban szereplő Kaposvári Rákóczi:
a klub október elsején közös megegyezéssel szerződést bontott Szűcs Lajos kapusedzővel.
A játékosként válogatottságig, Bundesliga-aranyéremig és három NB I-es bajnoki címig jutó szakember januárban csatlakozott az akkor még az élvonalban szereplő együttes szakmai stábjához.
A korábban a Ferencvárosnál is megforduló kapus helyett a folytatásban Kostorják Zsolt tölti be a kapusedzői posztot a somogyi klubnál. A zalaegerszegi szakember korábban Ózdon és Mosonmagyaróváron is dolgozott már együtt a nemrégiben kinevezett vezetőedzővel, Várhidi Péterrel - írja a rakoczifc.hu.
Átigazolások
Újpest /DVTK
Ambrose váltott
A korábbi Újpest- és Diósgyőr-játékos, Peter Ambrose a svájci másodosztályú Neuchâtel Xamaxhoz igazolt az Aberdeentől.
Légiósok
Ostrom Sallaiért?
A török sajtó szerint komoly európai klubok érdeklődnek a Galatasaray három meghatározó játékosa, köztük Sallai Roland iránt, és a következő napokban akár hivatalos ajánlat is érkezhet érte.
Légiósok
Balogh mehet Parmából
Balogh Botond távozhat Parmából, nem számolnak vele.