Három héttel Várhidi kinevezése után távozott a korábbi Fradi-kedvenc

A csakfoci.hu információi szerint Szűcs Lajos búcsút intett az NB II-es Kaposvár Rákóczi szakmai stábjának.
Csakfoci Admin 2020. szeptember 30., szerda 16:06
A csakfoci.hu információi szerint Szűcs Lajos búcsút intett az NB II-es Kaposvár Rákóczi szakmai stábjának.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. szeptember 30., szerda 16:06

A csakfoci.hu értesülései szerint Várhidi Péter kinevezése után három héttel, a játékosként válogatottságig, Bundesliga-aranyéremig és három NB I-es bajnoki címig jutó Szűcs Lajos kapusedzői pályafutása véget ért az NB II-ben szereplő Kaposvár Rákóczinál.

A 47 éves szakember idén januárban érkezett - az akkor még élvonalban szereplő - somogy megyei együtteshez, előtte a másodosztályú Vasasnál tevékenykedett ugyanebben a szerepkörben.

Szűcs játékos-pályafutását követően az RKSK szakmai igazgatója, majd kapusedzője is volt, innen a Csákvárra vezetett az útja, ahol szintén kapusedzői minőségben dolgozhatott.

A Kaposvár a szezonban az eddig lejátszott 10 forduló alatt 11 pontot szerzett, jelenleg a 17. helyen áll a Merkantil Bank Liga tabelláján.

TOVÁBBI EXKLUZÍV HÍREKÉRT KÖVESD A CSAKFOCI.HU-T A FACEBOOKON IS:

Átigazolások
Honvéd
Távozik a kapus?
Rácz Gergő búcsút inthet a Budapest Honvéd csapatának, mert a kispesti stáb Tomás Tujvel, Dúzs Gellért és Papp Lóránt játékra számít. (NB1.hu)  
Szentlőrinc
Régi ismerős tért vissza
Visszatért az NB II-es Szentlőrinchez a klub korábbi csapatkapitánya, Harsányi István, aki az elmúlt években a Pécs, a Mezőkövesd és a Békéscsaba együttesét is erősítette.
DVSC
Komplikáció a kiszemelt kapcsán
Az örmény Pyunik Jerevan meghosszabbította a Loki által kiszemelt Henri Avagyan szerződését, azonban a DVSC továbbra sem tett le a kapus megszerzéséről - de további alternatívákat is vizsgálnak. (HAON)
Tovább az összes átigazoláshoz