Fotó: facebook.com/tve1887.hu
A korábbi szövetségi kapitánnyal harcolnák ki a bennmaradást.
Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu kedden elsőként megírt:
az NB II-es III. Kerületi TVE vezetőedzője lett Pintér Attila.
Az 55 éves szakember Kemenes Szabolcsot váltotta a kispadon, akinek a távozását kedden jelentette be az NB II-es klub.
A másodosztály 19. helyén álló együttes a közleményében kiemelte, hogy a magyar válogatott korábbi szövetségi kapitányával és stábjával a hátralévő 6 mérkőzésre állapodott meg.
Pintér legutóbb a Mezőkövesd vezetőedzője volt, tavaly október óta azonban nincs csapata. Pintér az Ferencvárossal és az ETO-val is nyert bajnokságot. 2013-ban és 14-ben öt mérkőzés erejéig a magyar nemzeti együttest is vezette.
Olvastad már?
BL: "A Bayern már nem topcsapat", Tuchel bírózott, Ancelotti Bernabéu-varázsról beszélt – videók, visszhangok
A BL-negyeddöntő keddi játéknapjának legérdekesebb pillanatai, szereplői és nyilatkozatai. Visszhangok, videók.
Elolvasom
Átigazolások
Puskás Akadémia
Magyar igazolás
A Puskás Akadémia bejelentette a 18 éves Brügger Dániel szerződtetését, a magyar korosztályos válogatott középpályás 2029 nyaráig írt alá a felcsúti klubhoz.
Ferencváros
Hajnal az igazolásokról
Hajnal Tamás elárulta, egyelőre a jelenlegi kerettel vág neki a szezonnak az FTC, de augusztus végéig még lehetnek érkezők és távozók.
ZTE
Klubrekord
Klubrekordot jelentő összegért távozik a ZTE-től Akpe Victory, aki pályafutását a svájci első osztályban szereplő FC Baselnél folytatja.