A labdarúgó NB II-ben szereplő Sopron hivatalos honlapján jelentette be, hogy Bekő Balázs lett a csapat vezetőedzője.
Arról már korábban beszámoltunk, hogy Bekő volt a Sopron első számú jelöltje a megüresedett vezetőedzői posztra, miután az ETO-tól elszenvedett vereség után távozott Németh Szabolcs.
Bekő Balázs érkezésével Kulcsár Kornéllal és Varga Szabolccsal szerződést bontott a klub. A csapat január 10-én, szerdán kezdi meg a felkészülést.
A Sopron a bajnokságban 21 forduló alatt 12 pontot gyűjtött, és az utolsó helyen áll a NB II tabelláján, hét ponttal lemaradva a már bennmaradást jelentő helyen lévő Szegedtől.
Átigazolások
Videoton
Újpestről jött fiatal
Középpályás poszton erősítette tovább keretét a Videoton: az Újpest FC játékosa, Geiger Bálint fél évre, kölcsönbe érkezett a fehérváriakhoz.
Fradi
Corbu érkezhet?
A ciprusi 24sports.com.cy szerint az FTC érdeklődik a Puskás korábbi, az APOEL jelenlegi székely-csángó születésű labdarúgója, Corbu Marius iránt. Az Üllői129 azonban cáfolt.
Kisvárda
Hianga’a Mbock
A Ligue1-ben is megfordult játékossal erősített a Kisvárda.