Mátyus őszinte beismerése a győztes bajnoki után: "Azt hittem, alárendelt szerepet fogunk játszani"

Mátyus János, a Haladás vezetőedzője nem hitte, hogy csapatának győzelmi esélye lesz a Siófok elleni NB II-es mérkőzésen.
Privacsek András 2020. december 8., kedd 10:37
Mátyus János, a Haladás vezetőedzője nem hitte, hogy csapatának győzelmi esélye lesz a Siófok elleni NB II-es mérkőzésen.
Szerző: Privacsek András 2020. december 8., kedd 10:37
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Haladás mestere azért nem volt optimista, mert különböző okok miatt Devecseri Szilárd, Németh Milán, Schimmer Szabolcs, Tóth Dávid, Jancsó András, Kiss Bence, Holdampf Gergő és Farkas Balázs is hiányzott a csapatból. A szombathelyiek azonban így is 2-0-ra legyőzték a Siófokot.

- Lassan eltelik egy év, ami pazarra sikerült - mondta Mátyus János a haladas.hu-nak. - Ami a meccset illeti, őszinte leszek: nem hittem volna, hogy győzelmi esélyünk lesz, azt hittem, alárendelt szerepet játszunk - nyilván ezt a játékosokkal nem szabadott éreztetnem, illetve edzőként sem állhattam így a meccshez. A meccs eleje nehéz volt, de amikor bizonyos pontokon átlendültünk, illetve a második félidő elején nagyon szép gólt lőttünk, akkor már olyan erényeket csillogtattunk, amelyre minden Hali-szurkoló büszke lehet. Ahogy mondtam is, a meccstől azt vártam, hogy helytálljunk tisztességgel, hogy ez még három ponttal párosult, az külön öröm számomra.

Olvastad már?
NB II: Bombagól is kellett a Haladás újabb hazai győzelméhez
Magabiztosan nyerte a több alapemberét is nélkülöző Haladás az NB II 20. fordulójának zárómeccsét a kevés lehetőséget kidolgozó Siófok ellen. A hazaiak legjobbja a gólt és asszisztot is jegyző Medgyes Zoltán volt.
Elolvasom
Átigazolások
Szpari/KTE
Beke átigazolt
Beke Péter a tavalyi kölcsönjáték után már hivatalosan is a KTE játékosa lett, miután megvásárolták a játékjogát a Nyíregyházától.
ZTE
Gundel-Takács válthat?
Gundel-Takács Bence iránt a cseh ezüstérmes Viktoria Plzen érdeklődik, a váltásra akkor lehet esély, ha a cseh klub eladja azt a kapusát, akinek a helyére kiszemelték a zalai labdarúgót. (NSO)
Gyirmót
Nagy trió érkezett
A balhátvéd Medgyes Sinan Kisvárdáról, a középpályás - és egyszeres magyar válogatott - Berecz Zsombor Kazincbarcikáról, míg a támadó Novák Csanád Szegedről érkezett.
Tovább az összes átigazoláshoz