A vasárnapi NB II-es bajnoki 93. percében, egy kapustámadás után szinte a teljes Vasas nekiugrott a földre kerülő szombathelyi játékosnak, akiknek a védelmére keltek aztán a társak.
A heves lökdösődést és tömegjelenetet végül egy-egy piros lappal torolta meg Vad II István játékvezető, aki Németh Milánt és Litauszki Róbertet is kiállította.
A találkozót 1-0-ra nyerte az angyalföldi csapat és ezzel átvette a vezetést a tabellán.
Olvastad már?
NB II: Emberhátrányban nyert a Vasas - 3 piros lap és 1 gól a rangadón
A Merkantil Bank Liga 16. fordulójának első mérkőzésén a Vasas 1-0-ra legyőzte a Haladást és átvette a vezetést a tabellán.
Elolvasom
Átigazolások
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Csíkszereda
MTK-játékost igazoltak
A román élvonalban szereplő FK Csíkszereda együttesében folytatja kölcsönben pályafutását Horváth Artúr, az MTK Budapest 22 éves középpályása. (mtkbudapest.hu)