Elárverezik a magyar foci egyik legnagyobb stadionját

Meghirdette az állami felszámoló a 2015-ben becsődölt Quaestor-birodalom győri vagyonelemeinek licitjét - így többek között az ETO Parkot is elárverezik január 17-ig.
Dudás Gábor 2021. december 19., vasárnap 19:55
Meghirdette az állami felszámoló a 2015-ben becsődölt Quaestor-birodalom győri vagyonelemeinek licitjét - így többek között az ETO Parkot is elárverezik január 17-ig.
Szerző: Dudás Gábor 2021. december 19., vasárnap 19:55

Az árverési hidetmény szerint az ETO Park Kft. vagyonára - amely 8,2 milliárd forintot ér - december 31. és január 17. között lehet licitálni.

Az árverésre kerülő (az előzetes felmérés szerint "átlagos állapotú") vagyonelemek között van:

- A 16 ezer néző befogadására alkalmas, 2008-ra felépült győri stadion (becsült értéke 1,3 milliárd forint)

- Egy 307 millió forintra taksált "egyéb edzőközpont"

- Az energiaközpont (95 millió forint)

- A promenád (71 millió forint)

- Egy szálloda (1,7 milliárd forint)

- És egy 4,7 milliárd forint értékű élményközpont

Olvastad már?
A DAC tulajdonosa: "Nem szerepelt a vágyaim között egy magyarországi csapat, de..." - megerősítette, nagymúltú klub élére kerülhet
Világi Oszkár megerősítette a csakfoci.hu korábbi hírét, mely szerint tárgyalásban áll az ETO-val és jelenlegi tulajdonosával, december végéig pedig kiderülhet, szerepet vállal-e a jelenleg NB II-es győri klubnál.
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Szerb kapus a célkeresztben
A szerb Radnbicki Nis 23 éves, lejáró szerződésű kapusa, Strahinja Manojlovic magyar, lengyel, ukrán és török klubok érdeklődését is felkeltette. (cagdaskocaeli.com.tr)
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz