Fotó: dvtk.eu
Labdarúgó Konferencia Liga-mérkőzést rendeznek jövő csütörtökön a DVTK stadionjában.
A fehérorosz bajnok FC Sahtyor Szoligorszk a selejtező második fordulójában Diósgyőrben fogadja a luxemburgi CS Fola Esch csapatát - tájékoztatta a DVTK szerdán az MTI-t.
Mindkét csapat kedden este kiesett a Bajnokok Ligája selejtezőjében.
A mérkőzést az európai szövetség (UEFA) semleges helyszínekre vonatkozó szabályozása miatt zárt kapuk mögött rendezik. (MTI)
Olvastad már?
Felkészülés: A Honvéd és a Gyirmót ellenfele is méretes zakót kapott, 40 méteres gól is született - eredmények
Szerda délelőtt két NB I-es csapat, a Budapest Honvéd és a Gyirmót FC Győr is felkészülési mérkőzésen lépett pályára.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.