Fotó: boon.hu
A DVTK is közleményben reagált a szegediek kedden kiadott nyilatkozatára a napokban klubot váltott vezetőedző, Dragan Vukmir ügyében.
A Diósgyőr gyorsan reagált a Szeged-Csanád Grosics Akadémia kedden kiadott közleményére, amely szerint a DVTK-nál kinevezett Dragan Vukmir még a csongrádi klub alkalmazottja és a borsodiak nem keresték meg a szegedieket az ügyben.
Íme, a DVTK kommünikéje, illetve válasza:
"Dragan Vukmir korábban azonnali hatállyal felbontotta előző klubjával kötött szerződését. A szakember jelenleg érvényes munkaszerződéssel rendelkezik a DVTK-val, minden szükséges hivatalos irat a rendelkezésére állt, hogy a Tiszakécskei LC elleni mérkőzésen irányíthassa a DVTK labdarúgóit, azaz jogszerűen ült vezetőedzőként a diósgyőri kispadon. A DVTK ezzel az ügyet lezártnak tekinti"
- olvasható a piros-fehérek honlapján.
Olvastad már?
Diósgyőr vs. Szeged: "Van egy nagyon furcsa dolog az edzőváltásban" - a sportigazgató szerint érthetetlen, hogy Vukmir a DVTK-kispadra ülhetett
Adem Kapic szerint csak akkor irányíthatta volna a DVTK-t Dragan Vukmir már a hétvégén, ha a jogviszonyát már rendezte volna velük, de ez a mai napig nem történt meg.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
BVSC
Duplán igazolhatnak
Két ajkai alapemberrel erősíthet a BVSC, Kovács Nikolasz érkezése már biztosnak tűnik, míg Sejben Viktor is közel áll a zuglóiakhoz.
ZTE
A DVSC-ből igazoltak
A ZTE bejelentette a 19 éves Rácz István érkezését Debrecenből. A fiatal belső védő 3+1 éves szerződést kötött a zalaiakkal.