A Balmazújváros a vártnál jóval simábban, 5-0-ra legyőzte a Békéscsabát a Magyar Kupa negyeddöntőjének első meccsén.
A Balmaz remekül kezdte a meccset, a 27. percben Vajda lőtt nagy gólt, majd Zsiga talált be távolról, közvetlenül a szünet előtt pedig Habovda volt eredményes.
Az 51. percben Vajda duplájával már 4-0 volt az állás. Nem sokkal később Vajda 30 méteres szabadrúgása kötött ki a hálóban.
A nap másik mérkőzésének részletei – itt!
A visszavágókat április 4-én rendezik.
Balmazújváros – Békéscsaba (NB II) 5-0 (Vajda 27., 60., 51., Zsiga 35., Habovda 44.)
Balmazújváros: Pogacsics - Habodva, Rus, Jagodics, Uzoma - Vajda (Harsányi 71.), Bartarelo, Sigér – Zsiga - Andric (Shindagoridze, 58.), Rudolf (Kónya 79.)
Békéscsaba: Máthé - Birtalan, Gránicz (Tóth D., 46.), Mészáros M., Szatmári I., (Gyurján 46.) Nagy I., Király, Kiss L., Viczián (Urbin 46.), Nagy S., Szélpál
Átigazolások
Légiósok
Végh Ázsiában?
Állítólag ázsiai klubok figyelik Végh Bencét.
MTK
Vasziljevics Hamburgban
A Bundesligában szereplő Hamburg SV-ben folytatja a 16 éves magyar tehetség, Vasziljevics Andrej.
Légiósok
Várják
A Barcelona pozitív jelentéseket kapott a kapusról, Yaakobishvili Áronról, aki jelenleg kölcsönben szerepel a másodosztályú Andorránál.