Magyar Kupa: 11-esből sem tudott gólt lőni a Honvéd a Lokinak

A Magyar Kupa első szerdai negyeddöntőjében a Honvéd ugyan fölényben játszott a Debrecen ellen, de nem bírtak egymással a csapatok.
Privacsek András 2018. március 14., szerda 17:51
Szerző: Privacsek András 2018. március 14., szerda 17:51

A Debrecen a "B" csapatával állt ki a Bozsik stadionban a Honvéd elleni Magyar Kupa-negyeddöntőre. Ennek megfelelően a kispestiek játszottak fölényben. A félidő közepén 11-eshez jutottak a hazaiak, miután Lanzafame lába összeért Kosicky kezével, a büntetőt azonban Eppel a kapu mellé gurította. Nem sokkal később Eppel betalált ugyan, de a játékvezető szerint lesről tette, így nem adta meg a gólt.

A második félidőben sokáig semmi nem történt, a 63. percben Jovanovicnak volt egy jó lövése 20 méterről, ami szögletre pattant. A kapuk nem kerültek veszélybe, igazságos a 0-0.

Honvéd – Debrecen 0-0

Honvéd: Horváth A. - Ikenne-King (Holender, 66.), Baráth B., Bobál, Heffler T., Kukoc (Danilo, 58.) - Nagy G., Lovric, Gazdag - Lanzafame, Eppel

DVSC: Kosicky - Kuti, Kinyik, Szatmári, Barna - Jovanovic, Filip, Csősz (Bódi 72.), Bereczki (Varga 68.) - Tabakovic (Mészáros, 78.), Nagy K.