Babati Benjamin az idei bajnoki szezonban nem tudott meghatározó játékossá válni, így a tavaszt már nem Zalaegerszegen kezdi el.
Honlapunk úgy tudja, hogy Babati Benjamin távozik az 5. helyen telelő ZTE-től.
A 26 éves támadó az idei szezonban csak 12 mérkőzésen lépett pályára az NB I-ben és minden alkalommal le- vagy becserélték. Ezalatt mindössze egy alkalommal volt eredményes. Az utolsó három fordulóban már a ZTE harmadosztályú együttesében játszott.
Babatinak 60 NB I-es mérkőzése van, ezeken 8-szor volt eredményes. Legemlékezetesebb gólját a 2019/20-as szezon utolsó fordulójában szerezte, amikor félpályáról vette be a Fehérvár kapuját.
Frissítés! A ZTE cikkünk megjelenése után pár órával bejelentette Babati távozását.
Olvastad már?
Komoly erősítés az MTK-nál - a Slovan kiszemeltjét szerződtették
Az MTK Budapestnél folytatja pályafutását a 25 éves jobb oldali védő, Andrej Kadlec, aki az év csapatába is bekerült a szlovák élvonalban.
Elolvasom
Átigazolások
Csákvár
Herjeczki érkezett
Az NB II-es Csákvár leigazolta az Ajkával januárban szerződést bontó, 27 éves Herjeczki Kristófot.
ZTE
Diego Borges
A ZTE brazil védője jó eséllyel az MLS-ben folytatja.
Légiósok
Marad az utolsó Dárdai?
A Berliner Kurier szerint akár 16 távozója is lehet a Herthának a nyáron, de a magyar válogatott Dárdai Márton maradhat továbbra is a Bundesliga 2-es gárdánál.