BL: Elszabadultak az indulatok a Vidi meccse után, Lazovic hasba rúgásáért járt a piros - videó

Az AEK Athén - MOL Vidi Bajnokok Ligája-rájátszás lefújása után nem csillapodtak az indulatok. A görögöknél egy - újabb - piros lapot is kiosztott a játékvezető.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 29., szerda 8:20
Az AEK Athén - MOL Vidi Bajnokok Ligája-rájátszás lefújása után nem csillapodtak az indulatok. A görögöknél egy - újabb - piros lapot is kiosztott a játékvezető.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 29., szerda 8:20

Mint beszámoltunk róla, 1-1-es döntetlent játszott a görög AEK Athén otthonában, így 3-2-es összesítéssel elveszítette a Bajnokok Ligája csoportköréért zajló párharcot a magyar bajnok MOL Vidi FC, amely az Európa Liga főtábláján így is szerepelhet.

A tegnapi, athéni visszavágón (amelyen a 80. percben már megfogyatkoztak a hazaiak) a lefújás után sem csitultak az indulatok: a Vidiből Lazovic sárgult be kakaskodásért, míg az AEK-játékosai közül Livaja kapott azonnali piros lapot, épp Lazovic hasba rúgásáért.

Videón Lazovic hasba rúgása

Olvastad már?
Nikolic a Vidi BL-kiesése után: "Az AEK nem jobb csapat, de ez most talán így reális"
Nagyon elégedett a vezetőedző.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Riválistól igazolnának
A csakfoci.hu információi szerint a Kecskeméti TE szeretné megszerezni Nyári Patrikot a Szentlőrinctől, ám a baranyai klub nem engedi el a 24 éves középpályást, akinek szerződése a nyáron jár le.
Kisvárda/BVSC
Most jöhet össze a váltás
Nyáron a Szeged nem tudott megegyezni Szőr Levente átigazolásáról a Kisvárdával. A Csakfoci úgy tudja, most a BVSC viheti a 24 éves játékost.
Vidi
Bobál távozott
Szerződést bontott Bobál Gergellyel a Fehérvár.
Tovább az összes átigazoláshoz