A Juventus korábbi csatárával erősíthet a Vidi - idén szórta a gólokat

Richmond Boakye 16 meccsen 12-szer volt eredményes Szerbiában, Marko Nikolic jól ismeri őt.
Mokány Lajos 2017. június 14., szerda 8:54
Richmond Boakye 16 meccsen 12-szer volt eredményes Szerbiában, Marko Nikolic jól ismeri őt.
Szerző: Mokány Lajos 2017. június 14., szerda 8:54

Értékes játékossal erősíthet támadóposzton a Videoton. Szerbiai lapértesülések szerint a magyar klub leigazolná Richmond Boakye-t, akit Marko Nikolic jól ismer. A ghánai középcsatár az olasz Serie B-ben szereplő Latino Calcio játékosa, ám kölcsönben legutóbb a Crvena Zvezdánál játszott Belgrádban. Az adatbázisok szerint kölcsönadása a következő nyárig szól, de ennek ellenére a Videoton megpróbálja megszerezni a játékjogát. A magyar klub több egybehangzó kinti forrás szerint az orosz Lokomotíva elől próbálja meg leigazolni a támadót.

A széleken is bevethető Boakye 10 meccsen játszott a ghánai válogatottban, összesen négyszer volt eredményes. Idén tavasszal 16 bajnokin 12-szer talált be, azaz elég jók a mutatói. Korábban 6 millió euróra értékelték, hiszen volt a Juventus játékosa is. Most a Transfermarkt 2 millió euróra becsüli az értékét, ám a kinti sajtóhírek szerint elképzelhető, hogy jelenleg ingyen igazolható a játékos, hiszen a Latino Calcióhoz fűződő szerződése megszűnhet - anyagi viták miatt.

 
Átigazolások
Fradi
Kovacevic befuthat
A szlovén Sportklub szerint az FTC nyerte a Celje csatára, Franko Kovacevicért zajló csatát, és a játékos 3 millió euró ellenében zöld-fehérbe öltözik.
Szeged
Tehetség Debrecenből
Bodnár Balázs személyében egy 18 éves, tehetséges támadó középpályást igazoltak a DVSC második csapatától.
Újpest
Belga erőcsatár jöhet
Az Újpest előrehaladott tárgyalásokat folytat a belga élvonalbeli KVC Westerlo 24 éves csatárával, Kyan Vaesennel. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz