A horvát rekordbajnok vinné a Vasas válogatottját - ennyibe kerül

Berecz Zsombor iránt a Dinamo Zagreb, a Hoffenheim és olasz csapatok érdeklődnek.
Budai László 2017. július 4., kedd 9:56
Berecz Zsombor iránt a Dinamo Zagreb, a Hoffenheim és olasz csapatok érdeklődnek.
Szerző: Budai László 2017. július 4., kedd 9:56

A horvát index.hr honlap értesülései szerint a Dinamo Zagreb félmillió euróért szerződtetné a Vasas alapemberét, Berecz Zsombort. Az angyalföldiek tavalyi remeklése több játékosra is felhívta a figyelmet, többek között a 21 esztendős középpályásra is.

A lap úgy tudja, hogy a már a válogatottban is bemutatkozott Berecz közel áll ahhoz, hogy Horvátország legsikeresebb klubjába igazoljon. A Dinamo mellett a hírek szerint a német Hoffenheim és több olasz élvonalbeli együttes is érdeklődik a labdarúgó iránt. A fiatal középpályás a tavalyi idényben 9-9 gólig és gólpasszig jutott a bajnokságban, valamint a Magyar Kupában.

A Dinamo tavaly második lett a horvát élvonalban, és a harmadik selejtezőkörben kapcsolódik be az EL-be.

Átigazolások
Soroksár
Lipcsei helyett Korolovszky
Lipcsei Péter távozik a Soroksár kispadjáról és mostantól a Fradinál dolgozik tovább. Helyét Korolovszky Gábor veszi át.
Kisvárda
Az első téli érkező
Nikola Radmanovac személyében megvan a Kisvárda első téli igazolása.
Kirgizisztán
Constantino távozik
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Constantino elhagyja kirgiz csapatát, az FC Bishkek Cityt. A 41 éves tréner 5-4-10-es mérleget tudhatott maga mögött, és utolsó előtti (bennmaradó) lett együttesével.
Tovább az összes átigazoláshoz