Újpest: Kovács Zoltán és Véber is az ultrák között szurkolt a Honvéd ellen - fotó

Három klubikon, a legutóbb a MOL Fehérvárnál dolgozó Kovács Zoltán, valamint a lila-fehérek U19-es csapatát irányító Véber György és Szlezák Zoltán is az Újpest szurkolói között drukkolta ki a győzelmet a szombati, Budapest Honvéd elleni idegenbeli rangadón (2-1). A fotót az Újpest FC hivatalos Facebook-oldalán osztotta meg. 
Dudás Gábor 2021. november 29., hétfő 12:33
Három klubikon, a legutóbb a MOL Fehérvárnál dolgozó Kovács Zoltán, valamint a lila-fehérek U19-es csapatát irányító Véber György és Szlezák Zoltán is az Újpest szurkolói között drukkolta ki a győzelmet a szombati, Budapest Honvéd elleni idegenbeli rangadón (2-1). A fotót az Újpest FC hivatalos Facebook-oldalán osztotta meg. 
Szerző: Dudás Gábor 2021. november 29., hétfő 12:33
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz