A csereként beállt Kovácsréti Márk (MTK Budapest) mindenki eszén túljárt az Újpest elleni ravasz hajrábeli szabadrúgásgóljával.
Kovácsréti Márk a 87. percben úgy lőtt laposan és nem is túl nagy erővel - de annál pontosabban - a bal sarokba, hogy a lilák közül erre senki nem számított.
Mint ismeretes, ezt az emlékezetes egyenlítő találatot aztán még egy hazai gól követte, Miovski 11-esével győzött a hátrányból fordító MTK 2-1-re az Újpest ellen és három helyet is előrelépett a tabellán.
Olvastad már?
Oenning nem értette, mi történik az Újpesttel a pályán: "Sok zavaros döntés született, az MTK megérdemelte a győzelmet" - így látták az edzők
Így látták a szakvezetők az NB I vasárnapi meccseit Kisvárdán, illetve a Hidegkuti Nándor Stadionban. Edzői értékelések.
Elolvasom
Átigazolások
Sallai Roland
Nyomul a Fulham
A TRT Spor szerint a Fulham ismét konkrét ajánlatot tehet a Galatasaray alapembere, Sallai Roland játékjogáért.
NB I
Észt edző érkezik?
A lengyel Motor Lublin másodedzői pozícióját elhagyó Gert Remmelt az NB I-ben nevezhetik ki vezetőedzőnek - értesült az NSO, amely szerint a DVSC-nél lehet képben az 50 éves észt tréner.
Fradi
Arzani visszatért
A Melbourne City hivatalos honlapján tette közzé, hogy a Fraditól kölcsönvett Daniel Arzani visszatért a zöld-fehérekhez.