Egy döbbenetes sorozat vége Újpesten: 1009 nap után után lőtt gólt a támadó az NB I-ben - videó

Antonio Perosevic 2017 decemberében épp az Újpestnek lőtt gólt utoljára az élvonalban. A Kisvárda ellen aztán rögtön kétszer is eredményes volt.
Dudás Gábor 2020. szeptember 13., vasárnap 16:16
Szerző: Dudás Gábor 2020. szeptember 13., vasárnap 16:16

Antonio Perosevic a nyáron, szűk egy év után távozott az Újpesttől, azután, hogy a 16, neki jutott bajnokin egyszer sem volt eredményes - nemrég aztán némi meglepetésre visszatért a Megyeri útra

Legutóbbi NB I-es találatáig egészen 2017 decemberéig kell visszamenni, akkor még a Puskás Akadémia, épp az Újpest elleni meccsén talált a kapuba.  38 élvonalbeli meccsén két gól szerepelt a neve mellett, összesen 1009 napig nem volt eredményes hazai bajnokin

(igaz, egy évet kölcsönben Dzsudzsák Balázs volt klubjánál, az Al Ittihad Kalbánál töltött a csatár).

Egészen a mai napig: Perosevic a Kisvárda elleni vasárnapi OTP Bank Liga-mérkőzésen előbb kihagyott egy óriási helyzetet, de 0-2 után bő tíz perc alatt kétszer is gólt szerzett, így állt 2-2-re a találkozó a félidőben - hogy aztán 4-2-re nyerjenek a vendégek (Beszámoló a mérkőzésről itt!).

Perosevic duplázni még soha nem tudott a magyar első osztályban, legutóbb erre még 2015-ben, a horvát NK Osijek játékosaként volt képes bajnoki meccsen.