NB I: Megint Bogár vezeti a Fradi-Újpest derbit - bíróküldés

A Ferencváros-Újpest rangadót Bogár Gergő vezeti, aki az előző szezon derbijén (1-0) is fújta a sípot.
Csakfoci Admin 2020. október 23., péntek 18:47
A Ferencváros-Újpest rangadót Bogár Gergő vezeti, aki az előző szezon derbijén (1-0) is fújta a sípot.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 23., péntek 18:47

Az előző szezonhoz hasonlóan ezúttal is Bogár Gergő vezeti a szombaton, 19.30 órakor esedékes Ferencváros-Újpest rangadót. A 29 éves salgótarjáni születésű játékvezető mérföldkőhöz érkezett pályafutásában, hiszen a mostani hétvégén a magyar élvonalban a 30. mérkőzésére készül.

Segítői asszisztensként Szert Balázs és Szécsényi István, tartalékként Horváth Róbert, alapvonali játékvezetőként Karakó Ferenc és Lovas László lesznek.

Bogár 2018. szeptember 1-jén debütált az NB I-ben játékvezetőként: azóta 87 találkozón működött közre - 58 alkalommal alapvonali bíróként, 29-szor játékvezetőként dirigált a meccseken, ezeken összesen 138 sárga lapot és 8 pirosat osztott ki - derül ki a focibiro.hu statisztikájából.

A két csapat legutóbbi egymás elleni találkozóját június 20-án rendezték, a Groupama Arénában 16 ezer néző előtt Franck Boli gólja döntött a hazaiak javára.

Szombaton a 14.45-kor kezdődő MTK Budapest-Kisvárda összecsapáson Antal Péter og fújni. A 17 órakor esedékes Paksi FC-Honvéd párharcon Farkas Ádám dirigál majd. A vasárnapi ZTE FC-Budafok, Mezőkövesd-MOL Fehérvár FC és a DVTK-Puskás Akadémiai bíróinak kilétére még nem derült fény.

Olvastad már?
35 évesen visszavonult a magyar játékvezető: "Nagy élmény volt az Európa Liga-elődöntő Kassaival"
Befejezte pályafutását Berettyán Péter FIFA-asszisztens, aki négy évvel ezelőtt a Liverpool-Villarreal EL-elődöntőn is közreműködhetett.
Elolvasom
Átigazolások
Liverpool
Szoboszlait marasztalják
A Liverpool kész magasabb fizetést is adni Szoboszlai Dominiknak, akivel szeretnének minél előbb új szerződést kötni.
Ferencváros
Naby Keita
Bár korábban úgy tűnt, az FTC alighanem hosszú távon is számol Naby Keitával, két németországi cikk szerint már nem olyan biztos, hogy marad az NB I-ben.
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Tovább az összes átigazoláshoz