Elnézést szeretett volna kérni Davide Lanzafame Hegedűs Lajostól, de a hálóőr gorombán elzavarta ellenfelét.
A Puskás Akadémia-Budapest Honvéd találkozó 52. percében, 1-1-es állásnál Lanzafame csúszott oda keményen a labdát higgadtan megjátszani igyekvő Hegedűs kapusnak, aki fájdalmasan a földre rogyott. Az olasz támadó ugyan sportszerűen elnézést kért, a hálóőr rárivallt, mire a kispesti otthagyta földön fekvő ellenfelét.
Olvastad már?
NB I: Álomgól vetett véget a Puskás Akadémia veretlenségi sorozatának – videó
A magyar élvonal szombati fordulójának nyitómérkőzésén a Honvéd háromgólos meccsen 2-1-re győzte le a Puskás Akadémiát, és ezzel megszakadt a felcsútiak hét meccs óta tartó veretlensége.
Elolvasom
Átigazolások
Honvéd
Alapember hosszabbított
Meghosszabbították 23 éves kulcsemberük, Szabó Alex szerződését, aki két évvel toldotta meg kontraktusát, így az már 2028-ig érvényes.
Légiósok
Dárdai M. jövője
A Sport Bild szerint ha a feljutás veszélybe kerül, akkor Dárdai Márton is a Hertha távozói között lehet.
Légiósok
Huszti Bukarestben
Bár még nem mutatta be hivatalosan a román másodosztályú CSA Steaua, a papírokat aláírták a felek, így biztos, hogy Huszti András Bukarestben folytatja karrierjét. Csütörtökön be is mutatkozhat. (NSO)