NB I: Aranylabdás játékos látogatta meg a Puskás Akadémiát - a Fradi-meccsen is ott lesz

Hriszto Sztoicskov Tóth Balázs klubigazgatóval, és honfitársával, a felcsútiak NB I-es csapatában szereplő Kamen Hadzsievvel is találkozott.
Csakfoci Admin 2019. december 8., vasárnap 10:45
Hriszto Sztoicskov Tóth Balázs klubigazgatóval, és honfitársával, a felcsútiak NB I-es csapatában szereplő Kamen Hadzsievvel is találkozott.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. december 8., vasárnap 10:45

Az 1994-es világbajnokság gólkirálya és ugyanazon év aranylabdása, Hriszto Sztoicskov szombaton délután akadémiánkra látogatott - jelezte a Puskás Akadémia hivatalos oldala, a pfla.hu. Minden idők legjobb bolgár labdarúgója az Egyesült Államok legnagyobb latin nyelvű sportcsatornája, a jövő évi labdarúgó Európa-bajnokság kapcsán hazánkban forgató Univision képviseletében, Kovács Barnabás volt barcelonai főkonzul társaságban érkezett Felcsútra.

Sztoicskov Puskás Akadémián tett látogatása során találkozott Tóth Balázs klubigazgatóval, illetve honfitársával, bolgár légiósunkkal, Kamen Hadzsievvel, és a helyszínen nézi meg a vasárnapi Ferencváros-Puskás Akadémia bajnoki labdarúgó mérkőzést.

Neked ajánljuk
Átigazolások
DVSC
Spanyol csapatkapitány lehet kiszemelt
Állítólag a DVSC radarjára került Gonzalo Melero, aki a Real Madrid akadémiáján nevelkedett, és 160 La Liga mérkőzésen is szóhoz jutott.
Fradi
Szerződést bontottak Owusuval
A Ferencváros sportigazgatója, Hajnal Tamás a Fradi Média Fradi Zóna Plusz vodcastjében bejelentette, hogy Owusu Kwabenával szerződést bontott a klub.
Ikarus BSE
Polonkai a 4. osztályban
A legutóbb a Vidinél Pető Tamás asszisztenseként dolgozó Polonkai Attila lett a BLSZ I-be feljutott Ikarus BSE vezetőedzője.
Tovább az összes átigazoláshoz