Új arculattal vág neki az NB I-es szezonnak a Puskás Akadémia - jelentette be a klub honlapja.
- A Puskás Akadémia életében most egy olyan pillanat jött el, amely arra hivatott, hogy egy fiatalos, dinamikus, de mégis egyszerű logó jelentsen mindent, ami mi vagyunk, és a mögötte lévő világszerte ismert brandet" – ezekkel a szavakkal mutatta be Takács Mihály főigazgató az akadémia új logóját. - Amikor először rápróbáltuk az új meztervekre, kicsit szuperhős érzésünk volt, ami mindenkinek, aki ebben dolgozott egy plusz lökést adott, hogy ebben bátran lépnének ki a Pancho Arénába. Természetesen a játékosoknak is megmutattuk, és ők is megerősítettek abban, hogy méltó Puskáshoz, méltó a Puskás Akadémiához.
Íme, a logó
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
