NB I: "A DVTK-nak az első félidőben nem is volt helyzete" - videón a Paks nyerőemberének megható gólöröme

A paksiak első gólját szerző Windecker József szerint kulcsfontosságú volt, hogy működött a letámadásuk.
Privacsek András 2020. október 4., vasárnap 9:32
A paksiak első gólját szerző Windecker József szerint kulcsfontosságú volt, hogy működött a letámadásuk.
Szerző: Privacsek András 2020. október 4., vasárnap 9:32

- Végig egy nagyon hajtós meccset játszottunk. Szerintem nagyon jól működött a letámadásunk, főleg az első félidőben, talán a DVTK-nak ekkor nem is volt helyzete. A második játékrészben el kell ismernünk, a Diósgyőr is kapkodta magát, ránk is jöttek, viszont, véleményem szerint, összességében megérdemelten nyertünk. Az lenne a legideálisabb, ha az egész meccs folyamán működne a letámadásunk, ezt néha még nem tudjuk kivitelezni, de azért dolgozunk, hogy ez meglegyen, minél hosszabb ideig kitoljuk. Tavaly két gólt szereztem a miskolciak ellen, most egyet, jó lenne az idei további két összecsapásunkon is betalálni nekik. Gólomat menyasszonyomnak és a februárban születendő kislányunknak ajánlom, és mivel Lilinek fogják hívni, azért mutattam a találatot követően egy „L” betűt a magasba - fogalmazott Windecker József a paksifc.hu-nak.

Nézd meg Windecker gólját és gólörömét a DVTK-Paks (1-2) meccsen:

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Szalai kölcsönben távozhat
A török Kasimpasa felé tartó magyar válogatott védő, Szalai Attila várhatóan ezúttal sem végleg, csak kölcsönben hagyja el a Hoffenheimet. (Laola1)
Újpest
Nyugalmas következő napok
A Vojvodina 24 éves támadója, Bamidele Yusuf nem igazol a lilákhoz, és egyelőre mással sincs előrehaladott tárgyalás, így a napokban nem várható bejelentés érkezőről. (Lila Sector)
Szpari
Még ketten jöhetnek
Két játékost még szeretne igazolni a Szpari: egy bal oldali belső védőt és egy jobb oldali szélső középpályást.
Tovább az összes átigazoláshoz