Ahogy arról beszámoltunk, újabb rendkívül fontos három pontot gyűjtött be a Paks az NB I-ben, ezúttal Kaposváron, ahol 3-0-ra győztek a tolnaiak.

A vendégcsapat harmadik találatát a mindössze 16 perce pályán lévő Sajbán Máté jegyezte, aki remek fejessel küldte a kapuba Szabó János beadását. A télen, a Mezőkövesdttől érkezett támadó először kapott lehetőséget új csapatában, amit azonnal góllal hálált meg.

Úgy küldtek pályára, hogy hajtsak, bizonyítsak. Magamban pedig már olyan érzéseim voltak, hogy nagyon szeretnék gólt rúgni. Örülök, hogy betaláltam, mivel csatár lévén sem törvényszerű így kezdeni egy új csapatban a debütáló mérkőzésen. Tényleg nagyon boldog vagyok, hogy így sikerült, mivel a találatom előtt két perccel volt egy ugyanolyan helyzetem, csak azt nem értem el. Aztán a második már pontos volt. Bízom a hasonló folytatásban, nagy erőt jelent most ez a győzelem a csapatnak – fogalmazott a csatár a paksifc.hu oldalán.

Sajbán gólja

Sajbán gyönyörű fejessel szerezte meg első paksi gólját – már 3–0 az atomvárosiaknak.

Közzétette: M4Sport – 2020. február 5., szerda