Nikolic: "Nem tudom, mi történt a pályával", Herczeg: "Nem tellett volna 1-2 métert futni" – értékelések

A MOL Vidi FC vezetőedzője a pálya állapotát kifogásolta, és elégedetlen volt meccs nézőszámával a Loki ellen. Herczeg András viszont az egyenlítő gól előtti pillanatokat bánja, ami elmondása szerint elkerülhető lett volna.
Csakfoci Admin 2018. augusztus 11., szombat 9:02
Szerző: Csakfoci Admin 2018. augusztus 11., szombat 9:02

Mint ismeretes, péntek este szemet gyönyörködtető bombagólokkal, 1-1-es döntelennel ért véget a Vidi-Loki rangadó. A találkozó után a két vezetőedző értékelte a látottakat a molvidi.hu-nak.

Marko Nikolics:

Figyelembe véve a körülményeket, azt, hogy két napja, szerdán hajnalban értünk haza Svédországból, a pálya állapotát és a nagy hőséget, csak gratulálni tudok a játékosoknak. A legtöbbjük remek mentalitással játszott, a meccs nagyobb részét irányítani tudtuk. Sok jó kombinációt mutattunk be a széleken, de csak a meccs végén tudtunk betalálni. Úgy éreztem, hogyha előbb jön az első találat, akkor utána jött volna a második és a harmadik, de így is lehetett látni a lefújás után, hogy mindent kiadtak magukból a játékosaim, sajnálom, hogy nem lett az övék a három pont.

Köszönöm azoknak a szurkolóknak, akik kijöttek, de csalódott vagyok a nézőszám miatt. Nagyon fontos meccseket játszunk, Európában is méltó módon képviseljük a klubot, de csak kevesen jöttek ki biztatni a csapatot.

Akik kint voltak, nekik köszönjük, hogy szurkoltak nekünk. A pályával nem tudom mi történt, tíz napja játszottunk itt, azóta gyakorlatilag eltűnt róla a fű. Nem segítette ez sem a játékot, de jobban kellett volna koncentrálnunk a befejezéseknél, valamint egy kis szerencse is hiányzott ma a győzelemhez.

Herczeg András:

Az első félidőben úgy gondolom, jól játszottunk, méltó ellenfelei voltunk a Vidinek és sikerült megszereznünk a vezetést is. A második félidőben már nem tudtuk úgy birtokolni a labdát, ahogy szerettük volna. Kevesebb volt a pontos passz, felénk kerekedett az ellenfél és ránk erőltette az akaratát. Ráadásul mindennek tetejébe Bódi Ádámot is sérülés miatt kellett lehozni. A 83. percben volt egy óriási lehetőségünk, amit ha berúgunk, nyerhettünk volna, de kimaradt és a Vidi a hosszabbításban kiegyenlített.

Nagyon bosszús vagyok, hiszen semmibe nem tellett volna 1-2 métert futni, hogy Tamás ne lőhessen. A három pont fontos lett volna, de a tanulság az, hogy az első félidei teljesítményt hosszabb időre ki kell tudni tolni.

Ellenfelünknek sok sikert kívánok a Malmö FF ellen!

Szemet gyönyörködtető bombagólok, döntetlen a Vidi-Loki rangadón – videó
Sokáig úgy tűnt, hogy a Debrecen kihúzza egy-nullra a MOL Vidi ellen idegenben, azonban a 91. percben Tamás Krisztián egyenlített és továbbra is tart a fehérváriak 23 meccses veretlensége pályaválasztóként a bajnokságban.
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.