Az MLSZ kijelölte az első "tavaszi", azaz a 17. NB I-es forduló mérkőzéseinek játékvezetőit.
OTP Bank Liga, 17. forduló - a bíróküldés
14:55: Ferencváros – Paks (Iványi Zoltán)
17:00: Kaposvár – Puskás Akadémia (Erdős József)
17:00: Mezőkövesd – Kisvárda (Solymosi Péter)
17:00: MOL Fehérvár FC – Budapest Honvéd (Berke Balázs)
17:00: ZTE – Diósgyőr (Karakó Ferenc)
19:00: DVSC – Újpest (Farkas Ádám)
Olvastad már?
Megvan Kassai utódja: Ez a magyar bíró válthatja Európában
28 éves játékvezetőt küldhet a nemzetközi keretbe a visszavonult és Oroszországban munkát vállalt Kassai Viktor helyére a hazai bírói testület.
Elolvasom
Átigazolások
Szentlőrinc
Gyurján Ajkán
Szerződése lejártával távozott a Szentlőrinc kapusa, Gyurján Márton, és az előttünk álló szezont a szintén Merkantil Bank Liga NB II-es FC Ajka gárdájánál kezdi meg. (szentlorincse.hu)
Vasas / Mezőkövesd
Kölcsöncsatár
A több játéklehetőség reményében a Vasas 20 éves támadója, Mamusits Patrik a következő szezont kölcsönben az NB II-es Mezőkövesdnél tölti. (vasasfc.hu)
Puskás Akadémia
Hat visszatérő
A kölcsönből visszatérő Lamin Colley. Dala Martin, Farkas Bendegúz, Lehoczki Bendegúz, Nagy Zoárd és Ominger Gergő is csatlakozik az együtteshez. (Nemzeti Sport)