Kedd délben tartották a Magyar Labdarúgó Szövetség székházában az NB I 2020/21-es idényének sorsolását – mint ismert, augusztus 15-től május 15-ig tart az OTP Bank Liga új idénye.

Az első fordulóban MTK Budapest-Ferencváros örökrangadót láthatnak a szurkolók, míg a MOL Fehérvár FC Zalaegerszegre látogat, tehát Márton Gábor visszatér a zalaiakhoz, de ezúttal már ellenfélként.

A Diósgyőr a Mezőkövesdet fogadja, ám a DVTK a hivatalos oldalán jelezte, hogy a klub kérvényezni fogja a pályaválasztói jog felcserélését, hogy ne ütközzön a Miskolc Rallye programjával.

Az első derbire a 8. fordulóig, október 24-ig kell várni, akkor látogat először az Újpest a Ferencvároshoz.

A mérkőzéseket pénteki, szombati vagy vasárnapi játéknapon játszhatják le a csapatok az európai kupamérkőzések, illetve annak érdekében, hogy az M4 Sport minél több találkozót közvetíthessen élőben.

A téli szünet előtti utolsó fordulóban a tervek szerint a december 19-i hétvégén csapnak össze a klubok, míg 2021-ben először a január 23-i hétvégén találkoznak az OTP Bank Liga együttesei.

1. forduló, augusztus 15.
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
Budafoki MTE–Kisvárda
Paksi FC–Újpest FC
Diósgyőr–Mezőkövesd Zsóry FC
Zalaegerszegi TE FC–MOL Fehérvár FC
MTK Budapest–Ferencvárosi TC

2. forduló, augusztus 22.
Ferencvárosi TC–Diósgyőr
Mezőkövesd Zsóry FC–Zalaegerszegi TE FC
MOL Fehérvár FC–Paksi FC
Újpest FC–Budafoki MTE
Kisvárda–Puskás Akadémia
Budapest Honvéd–MTK Budapest

3. forduló, augusztus 29.
Puskás Akadémia–Újpest FC
Budafoki MTE–MOL Fehérvár FC
Paksi FC–Mezőkövesd Zsóry FC
Zalaegerszegi TE FC–Ferencvárosi TC
Diósgyőr–MTK Budapest
Budapest Honvéd–Kisvárda

4. forduló, szeptember 12.
Diósgyőr–Budapest Honvéd
MTK Budapest–Zalaegerszegi TE FC
Ferencvárosi TC–Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC–Budafoki MTE
MOL Fehérvár FC–Puskás Akadémia
Újpest FC–Kisvárda

5. forduló, szeptember 26.
Puskás Akadémia–Mezőkövesd Zsóry FC
Budafoki MTE–Ferencvárosi TC
Paksi FC–MTK Budapest
Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőr
Kisvárda–MOL Fehérvár FC
Budapest Honvéd–Újpest FC

6. forduló, október 3.
Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd
Diósgyőr–Paksi FC
MTK Budapest–Budafoki MTE
Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia
Mezőkövesd Zsóry FC–Kisvárda
MOL Fehérvár FC–Újpest FC

7. forduló, október 17.
Puskás Akadémia–MTK Budapest
Budafoki MTE–Diósgyőr
Paksi FC–Zalaegerszegi TE FC
Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC
Kisvárda–Ferencvárosi TC
Budapest Honvéd–MOL Fehérvár FC

8. forduló, október 24.
Paksi FC–Budapest Honvéd
Zalaegerszegi TE FC–Budafoki MTE
Diósgyőr–Puskás Akadémia
MTK Budapest–Kisvárda
Ferencvárosi TC–Újpest FC
Mezőkövesd Zsóry FC–MOL Fehérvár FC

9. forduló, október 31.
Puskás Akadémia–Zalaegerszegi TE FC
Budafoki MTE–Paksi FC
MOL Fehérvár FC–Ferencvárosi TC
Újpest FC–MTK Budapest
Kisvárda–Diósgyőr
Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC

10. forduló, november 7.
Budafoki MTE–Budapest Honvéd
Paksi FC–Puskás Akadémia
Zalaegerszegi TE FC–Kisvárda
Diósgyőr–Újpest FC
MTK Budapest–MOL Fehérvár FC
Ferencvárosi TC–Mezőkövesd Zsóry FC

11. forduló, november 21.
Puskás Akadémia–Budafoki MTE
Mezőkövesd Zsóry FC–MTK Budapest
MOL Fehérvár FC–Diósgyőr
Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC
Kisvárda–Paksi FC
Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC

12. forduló, november 28.
Budapest Honvéd–Puskás Akadémia
Kisvárda–Budafoki MTE
Újpest FC–Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC–Diósgyőr
MOL Fehérvár FC–Zalaegerszegi TE FC
Ferencvárosi TC–MTK Budapest

13. forduló, december 5.
Diósgyőr–Ferencvárosi TC
Zalaegerszegi TE FC–Mezőkövesd Zsóry FC
Paksi FC–MOL Fehérvár FC
Budafoki MTE–Újpest FC
Puskás Akadémia–Kisvárda
MTK Budapest–Budapest Honvéd

14. forduló, december 12.
Újpest FC–Puskás Akadémia
MOL Fehérvár FC–Budafoki MTE
Mezőkövesd Zsóry FC–Paksi FC
Ferencvárosi TC–Zalaegerszegi TE FC
MTK Budapest–Diósgyőr
Kisvárda–Budapest Honvéd

15. forduló, december 16.
Budapest Honvéd–Diósgyőr
Zalaegerszegi TE FC–MTK Budapest
Paksi FC–Ferencvárosi TC
Budafoki MTE–Mezőkövesd Zsóry FC
Puskás Akadémia–MOL Fehérvár FC
Kisvárda–Újpest FC

16. forduló, december 19.
Mezőkövesd Zsóry FC–Puskás Akadémia
Ferencvárosi TC–Budafoki MTE
MTK Budapest–Paksi FC
Diósgyőr–Zalaegerszegi TE FC
MOL Fehérvár FC–Kisvárda
Újpest FC–Budapest Honvéd

17. forduló, január 23.
Budapest Honvéd–Zalaegerszegi TE FC
Paksi FC–Diósgyőr
Budafoki MTE–MTK Budapest
Puskás Akadémia–Ferencvárosi TC
Kisvárda–Mezőkövesd Zsóry FC
Újpest FC–MOL Fehérvár FC

18. forduló, január 30.
MTK Budapest–Puskás Akadémia
Diósgyőr–Budafoki MTE
Zalaegerszegi TE FC–Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC–Újpest FC
Ferencvárosi TC–Kisvárda
MOL Fehérvár FC–Budapest Honvéd

19. forduló, február 3.
Budapest Honvéd–Paksi FC
Budafoki MTE–Zalaegerszegi TE FC
Puskás Akadémia–Diósgyőr
Kisvárda–MTK Budapest
Újpest FC–Ferencvárosi TC
MOL Fehérvár FC–Mezőkövesd Zsóry FC

20. forduló, február 6.
Zalaegerszegi TE FC–Puskás Akadémia
Paksi FC–Budafoki MTE
Ferencvárosi TC–MOL Fehérvár FC
MTK Budapest–Újpest FC
Diósgyőr–Kisvárda
Mezőkövesd Zsóry FC–Budapest Honvéd

21. forduló, február 13.
Budapest Honvéd–Budafoki MTE
Puskás Akadémia–Paksi FC
Kisvárda–Zalaegerszegi TE FC
Újpest FC–Diósgyőr
MOL Fehérvár FC–MTK Budapest
Mezőkövesd Zsóry FC–Ferencvárosi TC

22. forduló, február 20.
Budafoki MTE–Puskás Akadémia
MTK Budapest–Mezőkövesd Zsóry FC
Diósgyőr–MOL Fehérvár FC
Zalaegerszegi TE FC–Újpest FC
Paksi FC–Kisvárda
Ferencvárosi TC–Budapest Honvéd

23. forduló, február 27.
Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
Budafoki MTE–Kisvárda
Paksi FC–Újpest FC
Diósgyőr–Mezőkövesd Zsóry FC
Zalaegerszegi TE FC–MOL Fehérvár FC
MTK Budapest–Ferencvárosi TC

24. forduló, március 6.
Ferencvárosi TC–Diósgyőr
Mezőkövesd Zsóry FC–Zalaegerszegi TE FC
MOL Fehérvár FC–Paksi FC
Újpest FC–Budafoki MTE
Kisvárda–Puskás Akadémia
Budapest Honvéd–MTK Budapest

25. forduló, március 13.
Puskás Akadémia–Újpest FC
Budafoki MTE–MOL Fehérvár FC
Paksi FC–Mezőkövesd Zsóry FC
Zalaegerszegi TE FC–Ferencvárosi TC
Diósgyőr–MTK Budapest
Budapest Honvéd–Kisvárda

26. forduló, március 20.
Diósgyőr–Budapest Honvéd
MTK Budapest–Zalaegerszegi TE FC
Ferencvárosi TC–Paksi FC
Mezőkövesd Zsóry FC–Budafoki MTE
MOL Fehérvár FC–Puskás Akadémia
Újpest FC–Kisvárda

27. forduló, április 3.
Puskás Akadémia–Mezőkövesd Zsóry FC
Budafoki MTE–Ferencvárosi TC
Paksi FC–MTK Budapest
Zalaegerszegi TE FC–Diósgyőr
Kisvárda–MOL Fehérvár FC
Budapest Honvéd–Újpest FC

28. forduló, április 10.
Zalaegerszegi TE FC–Budapest Honvéd
Diósgyőr–Paksi FC
MTK Budapest–Budafoki MTE
Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia
Mezőkövesd Zsóry FC–Kisvárda
MOL Fehérvár FC–Újpest FC

29. forduló, április 17.
Puskás Akadémia–MTK Budapest
Budafoki MTE–Diósgyőr
Paksi FC–Zalaegerszegi TE FC
Újpest FC–Mezőkövesd Zsóry FC
Kisvárda–Ferencvárosi TC
Budapest Honvéd–MOL Fehérvár FC

30. forduló, április 24.
Paksi FC–Budapest Honvéd
Zalaegerszegi TE FC–Budafoki MTE
Diósgyőr–Puskás Akadémia
MTK Budapest–Kisvárda
Ferencvárosi TC–Újpest FC
Mezőkövesd Zsóry FC–MOL Fehérvár FC

31. forduló, május 1.
Puskás Akadémia–Zalaegerszegi TE FC
Budafoki MTE–Paksi FC
MOL Fehérvár FC–Ferencvárosi TC
Újpest FC–MTK Budapest
Kisvárda–Diósgyőr
Budapest Honvéd–Mezőkövesd Zsóry FC

32. forduló, május 8.
Budafoki MTE–Budapest Honvéd
Paksi FC–Puskás Akadémia
Zalaegerszegi TE FC–Kisvárda
Diósgyőr–Újpest FC
MTK Budapest–MOL Fehérvár FC
Ferencvárosi TC–Mezőkövesd Zsóry FC

33. forduló, május 15.
Puskás Akadémia–Budafoki MTE
Mezőkövesd Zsóry FC–MTK Budapest
MOL Fehérvár FC–Diósgyőr
Újpest FC–Zalaegerszegi TE FC
Kisvárda–Paksi FC
Budapest Honvéd–Ferencvárosi TC

MLSZ: 12 NB I-es és 20 NB II-es csapat indul az új bajnokságban