Fotó: fradi.hu

NB I: A Fradiról, a Vidiről és Fioláról is döntött az MLSZ Fegyelmi Bizottsága

Az egymás elleni mérkőzés után a Vidi és a Fradi is írásbeli figyelmeztetésben részesült, Fiola és Devecseri egy meccset kapott.
Nyikes Zoltán 2022. április 13., szerda 10:57
Fotó: fradi.hu
Az egymás elleni mérkőzés után a Vidi és a Fradi is írásbeli figyelmeztetésben részesült, Fiola és Devecseri egy meccset kapott.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. április 13., szerda 10:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottsága kedden megtartotta szokásos ülését, amin döntést hozott a márciusi MOL Fehérvár FC-Ferencvárosi TC NB I-es rangadón történt szurkolói kihágásokról.

A FEB összevont eljárás alapján a MOL Fehérvár FC-t a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (megbotránkoztató kifejezés bekiabálása, tárgy elzárt területre történt bedobása)

írásbeli figyelmeztetésben részesítette, akárcsak a Ferencvárost,

szintén a rend megzavarásával kapcsolatos szurkolói cselekményekért (megbotránkoztató kifejezés bekiabálása).

A FEB továbbá egy mérkőzésre eltiltotta a Vidi magyar válogatott védőjét, Fiola Attilát az MTK Budapest elleni piros lapja miatt. A Haladás védője, Devecseri Szilárd sem játszhat a következő bajnokin eltiltás miatt.

Olvastad már?
Megerősítve: Pintér Attila meglepő helyen tért vissza a magyar fociba - hivatalos
A korábbi szövetségi kapitánnyal harcolnák ki a bennmaradást.
Elolvasom
Átigazolások
Puskás A.
Babó az új edző
Ahogyan azt a Csakfoci előre jelezte: Babó Levente lett a Puskás Akadémia új vezetőedzője. 1+1 évre írt alá.
ZTE
Szendrei komoly kérői
A Legia Varsó és a Ferencváros is érdeklődik a ZTE 26 éves középpályása, Szendrei Norbert iránt. (pilkanozna.pl)
DVSC
Afrikai tehetség érkezik?
A guineai Sainte Marie Academy egyik nagy tehetsége, a védekező középpályás N'fanly Camara nagyon közel áll ahhoz, hogy a DVSC játékosa legyen. (Africafoot)
Tovább az összes átigazoláshoz