NB II: Két hajrágóllal az élen az MTK, Szpari-siker a keleti rangadón - eredmények

Ismét hárompontos az MTK előnye a Kisvárda előtt, bejött az edzőváltás Gyirmóton, öt gól és kapufa is volt a Nyíregyháza és a Békéscsaba közös szurkolással is tarkított rangadóján.
Dudás Gábor 2017. november 12., vasárnap 17:58
Szerző: Dudás Gábor 2017. november 12., vasárnap 17:58

TABELLA: Az NB II állása itt!

A 78. percben még 0-0-ra állt az MTK-ZTE kék-fehér csata, de aztán az éllovas Vass Patrik és Talabér góljával megnyerte a vasárnapi mérkőzést.

Nyert az edzőt váltó Gyirmót is, pedig a Mosonmagyaróvár még vezetett is idegenben, eközben a Nyíregyháza és a Békéscsaba presztízscsatáján a hazaiak 3-0-ra is vezettek már, de a viharsarkiak szépítettek és kapufát is lőttek, hogy aztán Csilus Tamás nagy gólja beállítsa a 4-1-s végeredményt.

A Szpari és a Békéscsaba ultrái egyébként az előzetes hírek szerint közösen buzdították a csapatokat.

Merkantil Bank NB II, 17. forduló:

MTK – ZTE 2-0 (Vass P. 79., Talabér 84.)

Nyíregyháza – Békéscsaba 4-1 (Kártik 10., Pekár 47., Kesztyűs 54., Csilus T. 95., ill. Szélpál. 56.)

Gyirmót – Mosonmagyaróvár 2-1  (Sandal 25., Kiss M. 46. – 11-esből, ill. Szépe 14.)

Szeged 2011 – Kisvárda 0-2 (Vári 45., 55.)

Kazincbarcika – Siófok 0-2 (Elek B. 49., Petneházi 58.)

Soroksár – Csákvár 0-0

Sopron – ETO FC Győr 1-2 (Horváth P. 43., ill. Nagy Á. 7., Gyagya 30.)

Budafok – Szolnok 2-1 (Csizmadia 17., 46., ill. Tóth L. 56. – 11-esből)

Dorog – Cegléd 0-0 – piros lap: Lénárt (Dorog, 40.)

Budaörs – Vác 0-2 (Kákonyi 5., Tóth G. 59.)