NB I: A Vidi vinné a ZTE egyik legjobbját - így áll az ügy

Információink szerint a zalaegerszegi Nikola Serafimov teljesítménye felkeltette a MOL Fehérvár FC vezetőinek figyelmét.
Privacsek András 2021. december 20., hétfő 11:29
Információink szerint a zalaegerszegi Nikola Serafimov teljesítménye felkeltette a MOL Fehérvár FC vezetőinek figyelmét.
Szerző: Privacsek András 2021. december 20., hétfő 11:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A ZTE Waltner Róbert vezetésével remekül zárta az őszi idényt. Az 5. helyen álló csapat egyik húzóembere az elmúlt fél évben Nikola Serafimov volt. Nem véletlen, hogy máshol is felfigyeltek a nyáron igazolt 22 éves játékos teljesítményére.

A csakfoci.hu úgy tudja, a Fehérvár szívesen látná soraiban Serafimovot. Már zajlanak az egyeztetések a felek között, de még nem történt megállapodás, a ZTE érthető módon nem szívesen válna meg egyik legjobbjától.

Az északmacedón belső védő gyorsan alapembere lett a Zalaegerszegnek, aki a védekezés mellett, támadásban is rendkívül hatékony: tizenhat bajnoki mérkőzésen négyszer volt eredményes.

Olvastad már?
Fehérvár: 1 millió euróért érkezhet válogatott csatár a Legiától - sajtóhír
A 32-szeres azeri válogatott támadó szinte biztosan távozik a januári átigazolási időszakban.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Argentin középpályás
Tiago Penalba személyében 22 éves argentin belső védővel erősíthet a ZTE FC. A fiatal labdarúgó Club Atlético San Martín de Tucumán csapatától érkezhet - számolt be róla César Luis Merlo.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
ETO
Njie-t figyelik
Több belga mellett francia élvonalbeli és angol másodosztályú csapat is figyeli at ETO 21 éves támadóját, Nfansu Njie-t. (Voetbal Nieuws)
Tovább az összes átigazoláshoz