NB I: A románok ugyanazzal a támadóval hozták össze a Vidit és a Fradit

Román sajtóhírek szerint a MOL Fehérvár FC és a Ferencváros is szerződtetné Florin Tănaset, a bukaresti FCSB csapatkapitányát.
Csakfoci Admin 2021. december 18., szombat 10:25
Román sajtóhírek szerint a MOL Fehérvár FC és a Ferencváros is szerződtetné Florin Tănaset, a bukaresti FCSB csapatkapitányát.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. december 18., szombat 10:25

A ProSport szerint Florin Tănase, a bukaresti FCSB 26 esztendős román válogatott támadó középpályása egyre közelebb van ahhoz, hogy elhagyja csapatát a téli átigazolási időszakban.

Gigi Becali, a klub tulajdonosa a napokban azt állította, Magyarországról érdeklődnek Tănase iránt, a román napilap pedig úgy tudja, a MOL Fehérvár FC és a Ferencváros is szerződtetné a szélsőként és támadóként bevethető futballistát.

- Volt egy ajánlat Magyarországról, de Tănase nem megy oda - mondta korábban Gigi Becali a sport.ro-nak.

A román lap szerint Tănase jobb fizetést kapna Magyarországon, mint Bukarestben, de Becali kitart a napokban tett kijelentése mellett. Ugyanakkor megemlítik, a két NB I-es együttes nem hajlandó a játékos szerződésében szereplő 3 millió eurós kivásárlási árat.

A zöld-fehérek szurkolói oldala úgy tudja, a Ferencváros nem tett ajánlatot a játékosért.

Florin Tănase a román élvonal előző idénybeli gólkirálya volt 19 találattal. Pályafutása során megfordult a Viitorul és Voluntari színeiben, a román felnőtt válogatott mezét 11-szer ölthette magára.

Olvastad már?
Újpest: Gólerős védőt igazolhatnak Romániából - sajtóhír
Állítják, Yuri Matias, a Gaz Metan középső védője Újpesten folytatja pályafutását.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Vasas
Rácz távozik
Közös megegyezéssel szerződést bontottak 29 éves játékosukkal, az előző szezonban 20 tétmeccsen szerepelt Rácz Barnabással, aki az NB III-as Gyirmótban folytatja.
Puskás Akadémia
Szappanost orvosira várják
A csábító ajánlattal előrukkoló Puskás Akadémia lépett elő „favorittá” a Szappanos Péterért vívott versenyben, olyannyira, hogy a kapusnak már orvosi vizsgálaton van jelenése. (Sportál)
Kecskemét
Távozik a légiós
Közös megegyezéssel szerződést bontottak az argentin támadóval, Michael Lópezzel, aki fél év alatt 11 bajnokin kapott lehetőséget, gólt nem szerzett.
Tovább az összes átigazoláshoz