Az NB I egyik élcsapata január 11. és 22. között Spanyolországban készült volna a bajnokság tavaszi folytatására. De nem fog.
Marbellán edzőtáborozott volna az OTP Bank Liga tabelláján negyedik helyen telelő MOL Fehérvár FC, azonban a hét elején elvégzett PCR-tesztek több játékosnál és stábtagnál is pozitív eredményt mutattak, így a Vidi elővigyázatosságból nem utazik el az edzőtáborba és Sóstón készül tovább a tavaszi idényre.
- Ismét egy komplikált helyzet állt elő, ahogyan a szezon során már többször is. Hosszas egyeztetések után végül úgy döntöttünk, hogy a teszteredmények ismeretében nem utazunk el Spanyolországba. A szakmai stáb és a csapat minden támogatást megkap ahhoz, hogy itthon is megfelelő körülmények között készülhessen tovább a tavaszi idényre - mondta a MOL Fehérvár FC sportigazgatója, Sallói István a klub honlapján.
Olvastad már?
Összeveszett az NB I-es légiós és a klubvezető a Vidi hívása miatt - az NB III-ba száműzik a játékost
„Meg fogja tanulni, hogy az NB III-ban is lehet keményen dolgozni” – üzente a Kisvárda Master Good labdarúgójának, Claudiu Bumbának a klub sportigazgatója, Révész Attila a DIGI Sport napindító műsorában, a Reggeli Startban.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Szappanos befutott
A Csakfoci május közepi hírének megfelelően Újpestre szerződött a Puskás Akadémia magyar válogatott kapusa, Szappanos Péter.
Fradi
Maiga hosszabbított
Gyakorlatilag a teljes előző szezont ki kellett hagynia sérülés miatt Habib Maigának, aki most szerződést hosszabbított a zöld-fehérekkel.
Kecskemét
Új igazolás
A KTE szerződtette a Kozármisleny 32 éves hátvédjét, Gajág Gergőt, aki korábban, az NB II-ben összesen 105 meccsen lépett pályára.