Fotó: ztefc.hu
A téli átigazolási időszak után állítólag újabb offenzívát indított a Vidi a ZTE-ben játszó Nikola Serafimovért.
Már a téli átigazolási szezonban is téma volt, hogy a ZTE-ben játszó Nikola Serafimov felkeltette a MOL Fehérvár FC figyelmét, ám akkor nem jött létre az üzlet, sőt az északmacedón játékos január végén 2025-ig szerződést hosszabbított a zalaiaknál.
A sportmedia.mk ezúttal úgy értesült, hogy a Vidi továbbra sem tett le a 22 éves középhátvéd megszerzéséről
és állítólag már hivatalos ajánlatot is tett a ZTE-nek Serafimov játékjogáért.
A Transfermarkt által 450 ezer eurós piaci értékre becsült védő a szezon előtt érkezett a Zalaegerszeghez, amelyben rögtön alapemberré vált, 27 bajnokin 4 gólt jegyzett.
Olvastad már?
A korábbi Fradi-közönségkedvenc az NB I-ben lehet sportigazgató
Honlapunk úgy tudja, hogy hamarosan új sportigazgatót igazolhat az NB I 7. helyén álló ZTE.
Elolvasom
Átigazolások
Külföldre mehet a tehetség
Farkas Timót kérői
Portugál (Sporting, Benfica), német (RB Leipzig), olasz, osztrák és holland csapat is kérője lehet a Mészöly Focisuli 15 éves, U-válogatott tehetségének, Farkas Timótnak. (NSO)
Légiósok
Pécsi a kiszemelt
A spanyol AS szerint a Sevilla nyáron kölcsönvenné a Liverpool 21 éves magyar kapusát, Pécsi Ármint. Ehhez a csapat bennmaradására is szükség van.
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.