Fotó: facebook.com/ScSoroksar
ZTE

A korábbi Fradi-közönségkedvenc az NB I-ben lehet sportigazgató

Honlapunk úgy tudja, hogy hamarosan új sportigazgatót igazolhat az NB I 7. helyén álló ZTE.
Nyikes Zoltán 2022. április 26., kedd 11:47
Fotó: facebook.com/ScSoroksar
Honlapunk úgy tudja, hogy hamarosan új sportigazgatót igazolhat az NB I 7. helyén álló ZTE.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. április 26., kedd 11:47

A csakfoci.hu értesülései szerint nagy eséllyel Dragóner Attilát,

az NB II-es Soroksár jelenlegi ügyvezetőjét nevezhetik ki a ZTE sportigazgatójának.

Mint ismert, Sallói István tavaly nyáron távozott a Zalaegerszeg sportigazgatói székéből, de a helyére eddig nem igazolt senkit a klub. A szezon végén azonban ez a helyzet változhat.

Dragóner 2017 óta dolgozik Soroksáron vezetőként. Játékosként a Ferencvárosban érte el a legnagyobb sikereit, ahol kétszer nyert bajnokságot. A magyar válogatottban 28 alkalommal szerepelt.

Olvastad már?
A Diósgyőrt leendő csatára ütheti el a feljutástól: "Nem tudnék belőle jól kijönni" - interjú
Interjú az NB II kétségtelenül legkülönlegesebb helyzetben lévő csatárával, a kecskeméti Lukács Dániellel, és edzőjével, Szabó Istvánnal.
Elolvasom
Átigazolások
Diósgyőr
Funsho érkezhet
Miskolcon tartózkodik a 27 esztendős nigériai-magyar kettős állampolgárú támadó, Funsho Bamgboye, és nem lenne meglepő, ha alá is írna a DVTK-hoz - írja a Boon.
ETO/Bolton
Schön helyzete
Az ETO-nak lehetősége van arra, hogy végleg megszerezze Schön Szabolcsot, de csak komoly áldozatok árán: úgy tudjuk, a kivásárlási ára 800.000 euró és 1 millió euró között mozog.
Légiósok
Végh Ázsiában?
Állítólag ázsiai klubok figyelik Végh Bencét.
Tovább az összes átigazoláshoz