Egyszer a kapufa, egyszer pedig Somodi Bence komoly bravúrja akadályozta meg Nikolics Nemanját, a MOL Fehérvár támadóját, hogy betaláljon az MTK Budapest elleni bajnokin.
A szombati, Hungária körúti mérkőzésen a válogatott csatárnak két méterről kellett volna a kapuba lőnie, de a kék-fehérek kapusa az útját állta. Mármint a labda útját, Nikolics Nemanja ugyanis a kapuban kötött ki.
Olvastad már?
NB I: Ismét a VAR került a középpontba - először nyert idegenben a Vidi
Kodro a 21. percben szerezte a fehérváriak első gólját, majd Petrjak is betalált a furcsán alakuló végjátékban.
Elolvasom
Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.