A Mezőkövesd egygólos hátrányból felállva győzött a cseh ezüstérmes Slavia Praha ellen.
Felkészülési mérkőzés
Slavia Praha-Mezőkövesd 1-2 (Drazic 57., 83.)
Mezőkövesd Zsóry FC: Szappanos – Farkas, Hudák, Szalai, Vadnai – Szeles, Tóth (Iszlai), Cseri – Vajda, Drazic, Koszta
Bár a Mezőkövesd az első félidőben hátrányba került, Stefan Drazic második félidei duplájának köszönhetően fordított, így 2-1-re megverte a cseh ezüstérmes és a BL harmadik selejtezőkörében induló Slavia Prahát.
Olvastad már?
Felkészülés: A Vasas és új igazolása is remekelt, a Loki kettővel vezetett, mégsem nyert - eredmények
A Vasasnak pazar első harminc perce volt a Soroksár ellen, az angyalföldiek magabiztosan is nyertek. A Loki is jól kezdett a Balmazújváros ellen, de végül csak 2-2-es ikszre futotta.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Takács marad, Tamás mehet
A boon.hu információi szerint az egyszeres válogatott Tamás Márk külföldön folytathatja pályafutását, ugyanis arab klubtól van iránta érdeklődés. Úgy tudják, NB II-ben is Takács Péter irányítja majd a DVTK-t.
FTC
Keane-t a Slovan akarja
Komoly jelöltek a Slovan vezetőedzői posztjára: Robbie Keane is felkerült listára.
Puskás/Csákvár
Kooperáció
A Csákvár a következő idényben is a Puskás Akadémia fiókcsapataként szerepel az NB II-ben, azaz továbbra is kölcsönjátékosokkal, és kooperációs szerződéssel segítik az NB II-es csapatot a felcsútiak.