Miriuta kifakadása: "Nagyon sz..ul kezdtük a meccset, én is hibáztam"

Szókimondó szavak a Kisvárda szakvezetőjétől, miután csapata 2-1-re kikapott hazai pályán a Mezőkövesdtől az OTP Bank Liga 6. fordulójában.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 15., vasárnap 17:53
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 15., vasárnap 17:53

A fordulatos, balhétól sem mentes és két piros lapot is hozó, Mezőkövesd elleni bajnoki (1-2) után a Kisvárda szakvezetője, Miriuta László meglehetősen szókimondó nyilatkozatot tett az M4 Sportnak csapata és saját teljesítményéről is.

- Nagyon sz..ul kezdtük a meccset, az első 15 percben a pályán sem voltunk. Megnéztük tegnap, körülbelül 40 percig videóztunk, mert ezt a variációt a Diósgyőr ellen nem egyszer megcsinálták. Nem figyeltünk rá oda, 0-1, utána kezdtünk el futballozni.

A második félidőben gyorsan egyenlítettünk, 1-1, aztán ilyen hibákat követünk el hátul... Sajnos minden meccs ilyen egyéni hibákon megy el. Próbáljuk ezeket az edzésen kijavítani, de sajnos egy jó csapat ellen játszottunk. Még 2-3 nagy ziccert kidolgoztak a végén. Mondtam már, hogy szűk a keret, most hiányzott Gosztonyi, Hugo Seco, Beriosz is sérült volt, 10 napig nem edzett, nem tudtam betenni. Ez van. Menni kell tovább. Van két hetünk a következő fordulóig, ezeket a hibákat ki kell javítani.

Én is hibázom, a csapat is hibázott a mai nap.

Cseri: "Hogy történhet ilyen a kislányom és a feleségem előtt?!" - a pályán és azon kívül is bántalmazták
A Mezőkövesd szélsője a kettős kiállításról, az idegenben megnyert mérkőzésről, és az őt meglökdöső kisvárdai szurkolóról beszélt honlapunknak.