Forrtak az indulatok: Hatalmas balhé az NB I-es meccs félidejében – videó

Az első félidő lefújását követően még a pályán alakult ki hatalmas balhé a Kisvárda-Mezőkövesd mérkőzésen. Az óriási tömegjelenet közepette nehéz volt kideríteni, ki kezdte a kakaskodást, ám a játékvezetői tanácskozás után Bognár végül négy lapot osztott ki: Cukalasz és Karnickij pirosat, Cseri és Grozav sárgát kapott.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 14., szombat 21:55
Az első félidő lefújását követően még a pályán alakult ki hatalmas balhé a Kisvárda-Mezőkövesd mérkőzésen. Az óriási tömegjelenet közepette nehéz volt kideríteni, ki kezdte a kakaskodást, ám a játékvezetői tanácskozás után Bognár végül négy lapot osztott ki: Cukalasz és Karnickij pirosat, Cseri és Grozav sárgát kapott.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 14., szombat 21:55
Átigazolások
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Tovább az összes átigazoláshoz