NB I: Meglepő edzőváltást jelentettek be

A bennmaradást kiharcoló Kisvárda csütörtökön bejelentette, hogy nem Dajka László irányítja az együttest a következő idényben, ugyanakkor a korábbi válogatott labdarúgó maradhat a klubnál, csak más szerepkörben.
Dudás Gábor 2019. május 30., csütörtök 15:05
A bennmaradást kiharcoló Kisvárda csütörtökön bejelentette, hogy nem Dajka László irányítja az együttest a következő idényben, ugyanakkor a korábbi válogatott labdarúgó maradhat a klubnál, csak más szerepkörben.
Szerző: Dudás Gábor 2019. május 30., csütörtök 15:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismeretes, az előző idényben abszolút NB I-es újonc Kisvárda Dajka László vezetésével az utolsó fordulóban harcolta ki a bennmaradást az OTP Bank Ligában.

Mindezek fényében meglepő döntés született, a vezetőedző nem marad a posztján. Erről a Kisvárda hivatalos bejelentést tett csütörtökön.

"Dajka László vezetőedző megbízatása a bajnokság végeztével lejárt, ezért a felek tárgyalásokat folytattak a hogyan továbbról. Ennek eredménye az lett, hogy Dajka László nem vezetőedzői minőségben folytatja a munkát Kisvárdán. Nagy valószínűséggel Dajka László marad a Kisvárda Master Good kötelékében, egyelőre még vizsgálják, hogy milyen szerepkört talál mindkét fél elfogadhatónak. Az új vezetőedzőt a napokban jelölik ki" - olvasható a közleményben.

Dajka tavaly augusztusban ült le a kisvárdai kispadra, 33 mérkőzésen 12 győzelem 9 döntetlen és 12 vereség volt a mérlege az előző idényben.

Olvastad már?
NB I: Ketten távoztak az élvonalban maradt klubtól, öt játékos visszajelzésére még várnak
A Kisvárda sportigazgatója a klubhonlapnak elmondta, az átigazolási időszak megkezdése előtt két játékos szerződését felbontották, és öt labdarúgónak tettek ajánlatot a folytatást illetően. Révész Attila hozzátette, a Felipe-Lucas-Grozav hármast nem fogják elengedni.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz