Videó: Bomba és komédia az NB I-ben - így kapott ki a Fehérvár Kispesten

Egy jól eltalált lövés és egy hatalmas védelmi hiba - ezek kellettek ahhoz, hogy a Budapest Honvéd 0-1 után fordítson és 3-1-re győzzön a MOL Fehérvár ellen, az OTP Bank Liga 20. fordulójában.
Dudás Gábor 2022. február 13., vasárnap 18:31
Szerző: Dudás Gábor 2022. február 13., vasárnap 18:31

Mint arról beszámoltunk, a vasárnapi bajnoki (3-1) 86. percében a mezőny legjobbja, Nagy Dominik szabadrúgása még kijött a felső lécről, a kipattanót azonban Petrusenko nagy erővel Kovács kapujába bombázta (2-1).

A 91. percben pedig végleg eldöntötte a mérkőzést a Honvéd, a fehérvári védők voltak hátul határozatlanok (a nem sokkal később piros lapot is kapó Heister telibe lőtte csapattársát, Makarenkót az ötösnél) Nagy Dominik pedig lecsapott a lepattanó labdára és a kapus lábai között megszerezte saját maga második, csapata harmadik gólját.

Az M4 Sport felvétele a két sorsdöntő jelentről:

Szabicsot megkérdezték, kirúghatja-e a Vidi az újabb vereség után - itt a válasz
A MOL Fehérvár szakvezetője, Szabics Imre hisz abban, hogy "lehet jó dolgokat csinálni ezzel a csapattal" és ő sem lett rosszabb edző, mint egy éve volt.