Mint ismert, Supka Attilát beperelte korábbi klubja, a Szeged 2011. A Honvédnál azonban biztosak benne, hogy a bíróság az edzőnek ad igazat.
Adem Kapic, a Szeged sportigazgatója, honlapunknak elmondta: Supka az elválást ebben a formában nem tehette volna meg, hiszen erről a szerződése is rendelkezik.
Megkerestük Supka Attilát, aki a Honvédhoz irányított minket. A klub az alábbi közleményben reagált:
"A Budapest Honvéd FC véleménye szerint Supka Attila törvényes keretek között fejezte be a működését Szegeden és ezt a bíróság is így fogja megállapítani."
Átigazolások
Ferencváros
Tunéziai tehetség a képben?
Állítólag az FTC is képbe került a svéd élvonal egyik idei felfedezettje, a 20 éves tunéziai jobbhátvéd, Moutaz Neffati kapcsán.
Ferencváros
Jansen Tóth Alexről
Pascal Jansen szerint a Juventus is jól járna, ha leigazolná Tóth Alexet, akire azonban nem a következő Szoboszlaiként kell tekinteni, de nagy jövő áll előtte.
Paks
Szerződést hosszabbított a technikás középpályás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2029 nyaráig meghosszabbította Gyurkits Gergő szerződését.