Hivatalos: Amerikába igazolt a Honvéd válogatottja – két magyar csapattársa lett

A csakfoci.hu hétfői hírének megfelelően az Egyesült Államokban folytatja pályafutását Baráth Botond, a Budapest Honvéd lejáró szerződésű magyar válogatott védője. Németh Krisztián és Sallói Dániel csapattársa lett Kansasben.
Dudás Gábor 2018. december 18., kedd 22:23
A csakfoci.hu hétfői hírének megfelelően az Egyesült Államokban folytatja pályafutását Baráth Botond, a Budapest Honvéd lejáró szerződésű magyar válogatott védője. Németh Krisztián és Sallói Dániel csapattársa lett Kansasben.
Szerző: Dudás Gábor 2018. december 18., kedd 22:23

Mint arról a csakfoci.hu hétfőn beszámolt, a Sporting Kansas City kívánta szerződtetni Baráth Botondot, aki úgy döntött, nem hosszabbít szerződést eddigi klubjával, a Budapest Honvéddal.

A 26 éves magyar válogatott játékos érkezését kedden be is jelentette az SKC, 2+1 évre írt alá Amerikában a magyar bajnok játékos, szerződése 2020-ig szól, de egy év opció is szerepel benne. Amennyiben az ilyenkor szokásos és szükséges dokumentumok és játékengedélyek is rendelkezésre állnak majd, Baráth január elsején csatlakozhat hivatalosan is a kerethez.

Németh Krisztián és Sallói Dániel személyében két magyar játékosa is van már az idén főcsoport-döntős alakulatnak, amelynek vezetőedzője Peter Vermes, aki ugyan az USA-ban született, de ugyancsak magyar származású.

Átigazolások
DVSC
Lengyel érdeklődés
A Csakfoci információi szerint a lengyel élvonalból érdeklődnek a DVSC 21 éves magyar középpályása, Szűcs Tamás iránt.
DVTK
Változások
Három légiós került ki a keretből Diósgyőrben.
ETO FC
Véglegesedik a nagy transzfer
A Girona hivatalosan is véglegesíti Olekszandr Piscsur átigazolását, akit 1 millió euróért vesznek meg az ETO FC-től. A csatár júniustól a La Liga-klubban bizonyíthat. (Fabrizio Romano)
Tovább az összes átigazoláshoz