Ez a Halmosinak küldött SMS pörgette fel a Fradi ellen a Haladást

Egy szurkoló SMS-t küldött a Ferencváros elleni meccsen Halmosi Péternek, aki felolvasta ezt az öltözőben.
Mokány Lajos 2017. november 26., vasárnap 9:50
Egy szurkoló SMS-t küldött a Ferencváros elleni meccsen Halmosi Péternek, aki felolvasta ezt az öltözőben.
Szerző: Mokány Lajos 2017. november 26., vasárnap 9:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az FTC elleni győztes mérkőzést követő sajtótájékoztatón Michal Hipp vezetőedző megemlítette, hogy a meccs előtt Halmosi Péter csapatkapitány egy szurkolótól kapott sms-t olvasott fel az öltözőben, amely még motiváltabbá tette a csapatot.

Nos, a Haladás honlapja közzé is tette az üzenetet, amelyet Buti Róbert, a Dogs Elite szurkolói csoport tagja küldött.

Az sms-t a mérkőzés előtt az öltözőben olvasta fel Halmosi Péter, ez állt benne:

Klubunk történelmi pillanathoz érkezett! Az új stadion miatt visszatértek a régi nagy szurkolók! Fent a mennyben több tízezren szorítanak nekünk! Olyan emberek is vásároltak jegyet a mai mérkőzésre, akik életükben nem látták még a Haladást, nem egyedül érkeznek, a gyermekeik itt ott lesznek. Most tegyétek ki a szíveteket a pályára, mutassátok meg, hogy kell megdögleni a szurkolókért! Nem az eredmény a fontos, hanem az, aki megvette azt a kib…. jegyet erre a meccsre, az úgy menjen haza, hogy a csapat mindent megtett. Csak rajtatok múlik, dögöljetek meg a pályán, ha kell hordágyon vigyenek le benneteket a lefújás után! Érezzétek át a mai nap jelentőségét! Menjetek ki és higyjétek el, nincs lehetetlen! Mi veletek vagyunk! HAJRÁ SZOMBATHELY!HAJRÁ HALADÁS!

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz