Tőzsér letarolta Bödét: Iványi ezért nem adott 11-est a Fradinak - videó

A Debrecen - Ferencváros (1-1) mérkőzés 62. percében Tőzsér Dániel a tizenhatoson belül felborította Böde Dánielt, de Iványi Zoltán játékvezető nem ítélt 11-est.
Privacsek András 2018. április 15., vasárnap 11:34
Szerző: Privacsek András 2018. április 15., vasárnap 11:34

- Nem nagyon tudok mit mondani, a gondolataim a második félidő néhány szituációja körül forognak, de jobban járunk, ha nem kommentálom ezeket, különben a végén újra meg kell jelennem a szövetség előtt - mondta Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője az esetről sokat sejtetően a mérkőzést követően.

A felvételen jól látszik, hogy Tőzsér Dániel a tizenhatoson belül rácsúszik Böde Dánielre, aki elesik. A játékvezető azonban tovább engedi a játékot.

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.