Supka: "Ennyire volt elég a mai teljesítményünk"; Rebrov: "Nem nyomultunk eléggé előre" - így látták az edzők

A zöld-fehérek vezetőedzője, Szergej Rebrov szerint a Kisvárda megérdemelten van ott a legjobb öt között.
Csakfoci Admin 2020. október 16., péntek 22:45
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 16., péntek 22:45

Kisvárda - Ferencváros 0-2

Szergej Rebrov: "Mindig nagyon nehéz Kisvárdán játszani, főleg idegenben, úgy gondolom, hogy a Kisvárda megérdemelten van ott a legjobb öt között. Az első félidőben nem tudtunk helyzetet kialakítani, ez megnehezítette a dolgunkat, ettől függetlenül örülök, hogy akik a második félidőben csereként beálltak, jó teljesítményt nyújtottak. Nehéz sok új játékossal dolgozni, nagyon fontos volt a türelem a mai mérkőzésen. Nem nyomultunk eléggé előre, de a saját játékunkat játszva jó helyzeteket alakítottunk ki, csak sokáig nem tudtuk gólra váltani őket. A vezető gól után a saját játékunkat tudtuk játszani, de bizonyos komponenseket hiányoltam a pályán. (fradi.hu)

Supka Attila (Kisvárda): - Nagyon nehéz mérkőzés volt, de ezt tudtuk előre és mondtam is, hogy mindegy, milyen összeállításban játszik a Ferencváros, bármelyik csapatnak nagy feladatot jelent. A játékunkat megszerveztük úgy, hogy a pont-pontok megszerzésének a lehetősége, az első félidőben talán a Bolinak volt egy lehetősége, amiből a Ferencváros veszélyeztetett, mellette nekünk is volt 2-3 támadásunk, ahol ha pontosabbak vagyunk a befejezéseknél, a szélekről beadott labdáknál, akkor talán gólt-gólokat is tudtunk volna szerezni, sajnos ez nem jött össze. A második félidőben kihasználta a figyelmetlenségünket a Ferencváros, egy jobboldali beadásnál ketten is lemaradtunk Isaelről, aki nagyon jól érkezett a hosszú oldalon, jobban kellett volna koncentrálni, és akkor nincs ez a gól. Rá egy percre nekünk is megvolt a nagy lehetőségünk, hogy kiegyenlítsünk és új mérkőzés kezdődjön, sajnos azt a 100%-os ziccert kihagytuk. És ilyen a futball, kinyíltunk, próbáltunk előre menni, pontot menteni hazai környezetben és sajnos még egy gól becsúszott a Ferencváros részéről. Ennyire volt elég a mai teljesítményünk, de azt tudom mondani, hogy a játékosok megtettek mindent azért, hogy eredményesek legyünk. Egy Ferencváros ellen ez kevés volt. Több volt ebben a mérkőzésben, legalább egy pontnak benne kellett volna lennie, a Ferencváros sokszor nem tudott mit kezdeni a jól megszervezett védekezésünkkel. (ulloi129.hu)

NB I: A Fradi győzelemmel hangolt a Barcelona elleni BL-meccsre - videó
0-0-s első félidő után a Ferencváros két gólt szerzett a Kisvárda otthonában, amivel sorozatban a negyedik győzelmét aratta az NB I-ben.