Két ausztriai edzőtáborozás is szerepel a zöld-fehérek nyári felkészülési programjában.
Megvédte bajnoki címét, és győzelemmel búcsúzott a klub történelmének 31. bajnoki elsőségét hozó 2019/2020-as szezontól a Ferencváros labdarúgócsapata.
A zöld-fehérek Mezőkövesd elleni 1-0-s sikerét követő sajtótájékoztatón már a nyári felkészülésről is beszélt a csapat vezetőedzője, Szergej Rebrov.
Július 16-án kezdődik a felkészülés, kétszer megyünk Ausztriába, edzőtáborba, reméljük, hogy sikerül elegendő meccset játszanunk a felkészülés során, de senki nem látja előre, mi lesz a jövőben. Reméljük a legjobbakat
- idézi a fradi.hu az ukrán szakembert.
Az NB I 2020/21-es idénye augusztus 15-én kezdődik.
Olvastad már?
Kondás: "Nem tudtam elképzelni, hogy ez a csapat kiesik", Feczkó: "Az utolsó öt meccsen megbuktunk" - értékelések
Összegyűjtöttük, hogy értékelték a vezetőedzők az NB I utolsó fordulójának mérkőzéseit.
Elolvasom
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.