Két ausztriai edzőtáborozás is szerepel a zöld-fehérek nyári felkészülési programjában.
Megvédte bajnoki címét, és győzelemmel búcsúzott a klub történelmének 31. bajnoki elsőségét hozó 2019/2020-as szezontól a Ferencváros labdarúgócsapata.
A zöld-fehérek Mezőkövesd elleni 1-0-s sikerét követő sajtótájékoztatón már a nyári felkészülésről is beszélt a csapat vezetőedzője, Szergej Rebrov.
Július 16-án kezdődik a felkészülés, kétszer megyünk Ausztriába, edzőtáborba, reméljük, hogy sikerül elegendő meccset játszanunk a felkészülés során, de senki nem látja előre, mi lesz a jövőben. Reméljük a legjobbakat
- idézi a fradi.hu az ukrán szakembert.
Az NB I 2020/21-es idénye augusztus 15-én kezdődik.
Olvastad már?
Kondás: "Nem tudtam elképzelni, hogy ez a csapat kiesik", Feczkó: "Az utolsó öt meccsen megbuktunk" - értékelések
Összegyűjtöttük, hogy értékelték a vezetőedzők az NB I utolsó fordulójának mérkőzéseit.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.