A Genk 2,5 millió dollárt fizetett a játékosért, aki négy plusz egy évre kötelezte el magát a belgákhoz.
Ahogy arról már korábban beszámoltunk, az előző idényt kölcsönben a Ferencvárosnál töltő Joseph Paintsil hivatalosan is a belga Genk csapatában folytatja a pályafutását. A szélső négy plusz egy évre írt alá új klubjánál.
A ghanasoccernet.com értesülései szerint a Genk 2,5 millió dollárt (kb. 680 millió forintot) fizet Paintsil nevelőklubjának, a Tema Youth-nak.
Paintsil az előző szezonban 25 meccsen játszott, 10 gólt rúgott és 7 gólpasszt osztott ki. A Ferencváros a bajnokságban a második helyen végzett két ponttal lemaradva a bajnok Videoton mögött.
Átigazolások
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.
ETO/Fradi
Távozó edző(k)
Borbély Balázs nem komplett stábbal érkezhet az ETO-tól a Ferencvároshoz: jelen állás szerint Győrből kizárólag Stefan Pánik erőnléti edző tarthat vele a Fradihoz. (NSO)